SKRO - zestaw 3 skrobaków rylcy

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: SKRO
 • Producent: AdaModel
 • Dostępność: Brak

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 27,99 zł brutto
 • szt.
 • Cena netto: 24,38 zł 29,99 zł
 • Niedostępny

SKRO

Cena jednostkowa 9,996 brutto.

Cechy produktu:

✅ Zestaw trzech skrobaków

Długość ok 15 cm

✅ W zestawie znajduje się skrobaki o różnych kształtach, co pozwala na precyzyjne modelowanie i usuwanie materiału z różnych powierzchni

✅ Zestaw skrobaków znajduję się w poręcznym etui

✅ Skrobaki są wykonane z hartowanej stali, co zapewnia wysoką trwałość i odporność na zużycie.

Zestaw skrobaków to narzędzie ręczne, składające się z trzech skrobaków o różnych kształtach które są powszechnie stosowane w różnych branżach, takich jak rzeźbiarstwo, modelarstwo, stolarstwo czy obróbka metalu. Dzięki skrobakom można usuwać materiał z trudno dostępnych miejsc, kształtować powierzchnie, a także tworzyć detale i uzyskiwać pożądane kształty.

Zestaw skrobaków to narzędzie, które jest niezbędne w wielu dziedzinach, w których precyzja i dokładność są kluczowe. Dzięki różnym zakończeniom umożliwiają precyzyjną pracę i modelowanie materiału według potrzeb.

Zestaw skrobaków może mieć wiele zastosowań, w zależności od potrzeb użytkownika. W modelarstwie skrobaki służą do precyzyjnego usuwania materiału i kształtowania detali modeli, natomiast w rzeźbiarstwie do usuwania materiału z bloku drewna lub kamienia w celu uzyskania pożądanego kształtu. W stolarstwie skrobaki służą do obróbki drewna, a w obróbce metalu do usuwania nadmiaru materiału.

Zastosowanie:

Modelarstwo - skrobaki służą do precyzyjnego usuwania materiału i kształtowania detali modeli. Skrobaki o różnych kształtach pozwalają na usuwanie materiału z trudno dostępnych miejsc i uzyskiwanie pożądanych kształtów detali. Modelarze używają skrobaków np. do usuwania nadmiaru plastiku z modelu lub do kształtowania drewnianych części modelu.

Rzeźbiarstwo - skrobaki służą do usuwania materiału z bloku drewna w celu uzyskania pożądanego kształtu. Rzeźbiarze używają skrobaków o różnych kształtach. Skrobaki pozwalają na precyzyjne usuwanie materiału i wydobywanie detali rzeźby.

Obróbka metalu - skrobaki służą do usuwania nadmiaru materiału z metalowych części, np. podczas obróbki.