Z2 Zestaw Hatho do obróbki tworzyw termoplastycznych

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: Z2
  • Producent: Hatho
  • Dostępność: Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 344,99 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 284,54 zł 349,99 zł 


HATHO stworzyło zestaw do polerowania w tworzywach termoplastycznych. Jest to proces trójstopniowy, wynik polerowania jest znacznie szybszy w porównaniu z istniejącymi metodami. Przy użyciu produktów HATHO ThermoPol Set można w łatwy sposób wypolerować protezy z tworzywa termoplastycznego na wysoki połysk.
Zestaw składa się z następujących produktów:
- Szczotki 80 mm białe twarde włosie + zdzierna włóknina scotch brite. Zamontowana na plastikowej piaście pozwalającej pracować na mokro jak i na sucho. Dwa rzędy włosia przedzielone warstwą scotch brite. Przeznaczona do pracy na max. obrotach 3,500 obr/min. Profesjonalna szczotka do protez akrylowych (PMMA), termoplastycznych (nylonowych), 3D (akrylowe tworzenie prototypów), materiałów światłoutwardzalnych.
Nr. katalogowy 4280.
- Pasta polerska PoliStar. Najwyższej jakości, profesjonalna pasta polerska marki PoliStar / Hatho. Konsystencja pasty pozwala idealnie pracować z nią na narzędziach rotacyjnych polerskich. Pasta przeznaczona do polerowania: protez akrylowych (PMMA), termoplastycznych (nylonowych), 3D w akrylu, materiałów światłoutwardzalnych.
Nr. katalogowy 313168 (90g).
- Miękka szczotka do polerowania, stworzona z 14 drobnych warstw silikonowej bawełny zamontowana na plastiku. Przeznaczona do pracy na max. obrotach 3,500 obr/min. Do polerowania protez akrylowych (PMMA), termoplastycznych (nylonowych), 3D w akrylu, materiałów światłoutwardzalnych, tytanu, szlachetnych i nieszlachetnych stopów metali.
Nr. katalogowy 869 100/14.
- Krem HATHO PoliStar najwyższej jakości krem wypełniony drobnoziarnistym grysem nadający wysoki połysk. Do polerowania protez akrylowych (PMMA), termoplastycznych (nylonowych), 3D w akrylu, materiałów światłoutwardzalnych oraz stopów metali szlachetnych. Wolne od środków powierzchniowo czynnych i rozpuszczalników.
Nr. katalogowy 313200.
- Tarcza bawełniana 4x50 (100mm). Najwyższej jakości tarcza polerska muslinowa marki HATHO. Przeznaczona do pracy na max. obrotach 3,500 obr/min. Używana do polerowania na wysoki połysk protez akrylowych (PMMA), termoplastycznych (nylonowych), 3D w akrylu, materiałów światłoutwardzalnych, chromu, kobaltu, tytanu, stali nierdzewnej, aluminium i innych stopów nieszlachetnych.
Nr. katalogowy 868 4 " x 50 H.
- Profesjonalna różowa pasta polerska do polerowania na ostateczny połysk o najdrobniejszej ziarnistości, przeznaczona do protez akrylowych (PMMA), termoplastycznych (nylonowych), 3D w akrylu, materiałów światłoutwardzalnych.
Nr. katalogowy 313196.

Zestaw do polerowania w tworzywach termoplastycznych jest podzielony na trzy etapy:
1. Wstępne polerowanie.
Zamocować szczotkę 80 mm białe twarde włosie + włóknina scotch brite (nr. kat. 4280) na polerce i ustawić prędkość na 1800 obr/min. Użyć pasty szarej (nr. kat. 313168) i nacierać nią szczotkę przez 2 sekundy. Polerować wybraną powierzchnię około 3-4 minuty do wygładzenia.
2. Czyszczenie, polerowanie na połysk.
Zamocować miękką silikonową bawełnianą szczotkę 14 warstwową do polerowania (nr. kat. 869 100/14) na polerce i ustawić prędkość na 1800 obr/min. Nanieść odpowiednią ilość kremu (nr. kat. 313200) zalecane 0,5 na protezę. Polerować około 3-4 minut, aż do wygładzenia pod ostateczne polerowanie.
3. Polerowanie na ostateczny lustrzany połysk.
Zamocować impregnowaną muslinową tarczę bawełnianą (nr. kat. 868 4" x 50 H) na polerce i ustawić prędkość na 1800 obr/min. Użyć różowej pasty o najdrobniejszej ziarnistości (nr. kat. 313196) i nacierać nią tarczę bawełnianą przez 2 sekundy. Lekko i łagodnie polerować około 3-4 minuty do osiągnięcia ostatecznego lustrzanego połysku na powierzchni protezy.